• Piknik i ognisko klasy 4d w Gospodarstwie Rybackim w Ełku

• Międzynarodowy Dzień Dziecka to wielkie święto, na które czekają wszystkie dzieci. Szczególnie w tym dniu powinny być one uśmiechnięte i szczęśliwe, dlatego też wychowankowie klasy 4d postanowili dzień 1 czerwca spędzić w ełckiej rybakówce.

Wychowawczyni klasy oraz pracownicy Gospodarstwa Rybackiego zadbali o to, aby ten dzień różnił się od zwykłego dnia, a pobyt na łonie natury sprawił dzieciom wiele radości.

• Wycieczka do Warszawy

• 29 maja 2023 r. uczniowie klas 4c, 4e i 4b z opiekunami wybrali się na wycieczkę do Warszawy.
            Pierwszą atrakcją były warsztaty w Manufakturze Czekolady, podczas których dowiedzieliśmy się z czego i jak powstaje czekolada oraz mieliśmy okazję sami taką przygotować. Następnie udaliśmy się na warszawską Starówkę, gdzie podziwialiśmy Zamek Królewski, Kolumnę Zygmunta, Rynek Starego Miasta, Pomnik Warszawskiej Syrenki oraz Pomnik Małego Powstańca. Odwiedziliśmy również Grób Nieznanego Żołnierza i oglądaliśmy widowiskową zmianę warty. Spacerując przez Ogród Saski, w towarzystwie pięknej słonecznej pogody, dotarliśmy do Teatru Capitol, w którym bardzo dobrze się bawiliśmy podczas oglądania sztuki pt. „Wanna Archimedesa”. Ostatnią atrakcją była zabawa w Muzeum Iluzji na Starówce, w którym doświadczaliśmy wielu różnych złudzeń, wrażeń i magicznych sztuczek. Po obiedzie na Starym Mieście, nieco zmęczeni, ale wciąż radośni udaliśmy się w drogę powrotną do Ełku. To był aktywny dzień, pełen atrakcji, przygód, wrażeń oraz ciekawych historii o Warszawie.