• Dyrektor szkoły - mgr Joanna Beata Sokołowska

      Wicedyrektor  - mgr Zofia Czarkowska

      Wicedyrektor - mgr Agnieszka Gołdowska

      Wicedyrektor - mgr Bogusława Rosołowska

       

      edukacja przedszkolna - Barbara Jermakow,  Barbara Karwowska

      edukacja wczesnoszkolna - Małgorzata Białas, Iwona Chmiel, Marzanna Cieślukowska, Urszula Herc - Przekop, Ewa Jurczykowska, Joanna Kontrym, Danuta Kulikowska, Marta Monwid - Kułakowska, Agnieszka Orzechowska, Ewa Popowska, Agnieszka Romatowska, Teresa Skowrońska, Marta Waśkiewicz, Zofia Złocka

      język polski - Monika Cybuska - Ryciuk, Agnieszka Maciejewska, Iwona Milewska, Alina Omilian, Agnieszka Podwojska, Joanna Sokołowska, Edyta Tankiewicz, Wioletta Ustaszewska

      język angielski - Małgorzata Duchnowska - Znosko, Mateusz Kalinowski, Joanna Laszczkowska, Milena Laszkowska, Marzena Murzyn, Iwona Szczuka, Bożena Urban, Sylwia Urbańczyk, Olga Walendzik

      język niemiecki - Anna Milewska, Karolina Szumska

      historia - Jolanta Bowżyk, Krzysztofa Jurska

      wiedza o społeczeństwie - Jolanta Bowżyk

      matematyka - Monika Dracewicz, Agnieszka Gołdowska, Agnieszka Karanowska, Iwona Wysocka, Joanna Witkowska, Elżbieta Wyłuda

      fizyka - Grażyna Czajka

      chemia - Ewa Jagłowska

      geografia - Krystyna Piechocka, Agata Urbańska

      przyroda -  Krystyna Piechocka

      biologia - Urszula Osowska

      muzyka - Maria Bielska, Anna Świderska

      plastyka - Maria Bielska, Anna Świderska

      edukacja dla bezpieczeństwa - Monika Brodowska

      informatyka - Zofia Czarkowska, Wojciech Ostapowicz, Szymon Zaniewski

      technika - Małgorzta Sobolewska, Szymon Zaniewski

      doradztwo  zawodowe - Monika Brodowska, Agnieszka Maciejewska

      wychowanie fizyczne - Aleksandra Bałkowska, Robert Bielecki, Robert Dobkowski, Krystyna Falacińska, Marek Klimowicz, Ada Lewandowska,  Ewa Marcińczyk, Joanna Tyl, Danuta Tyszkowska, Paweł Uszyński

      religia - Teresa Cybuska, ks. Karol Czaplicki, ks. Michał Fiedziukiewicz, Anna Mazurek, Danuta Olichwier

      świetlica - Anna Barwikowska, Karolina Janulewicz, Ewa Nowicka, Małgorzata Perkowska, Monika Radzaj, Lidia Ruszzyk, Iwona Wiśniewska

      pedadog - Karolina Szumska, Katarzyna Szumska

      pedagog specjalny - Anna Bezdziecka, Ludwika Czerwonka, Urszula Kantowicz, Anna Sobolewska, Alicja Tomaszewicz, Emilia Wiśniewska

      biblioteka - Wioletta Borowik, Maria Konopko, Aldona Teklińska

       

      Wychowawcy

      Oa - Barbara Karwowska

      Ob- Barbara Jermakow

       

       

       

      1a - Joanna Kontrym

      1b - Iwona Chmiel

      1c - Marta Monwid - Kułakowska

      1d - Małgorzata Białas

      1e - Marta Waśkiewicz

      2a - Ewa Popowska

      2b - Zofia Złocka

      2c - Urszula Herc - Przekop

      2d - Marzanna Cieślukowska

      2e - Agnieszka Romatowska

      3a - Ewa Jurczykowska

      3b - Dorota Kulikowska

      3c - Teresa Skowrońska

      3d - Agnieszka Orzechowska

       

       

      4a - Małgorzata Duchnowska - Znosko

      4b - Iwona Szczuka

       

       

       

       

       

       

      5a - Alina Omilian

      5b - Mateusz Kalinowski

      5c - Anna Świderska

      5d - Jolanta Bowżyk

      5e - Sylwia Urbańczyk

      5f - Małgorzta Sobolewska

      5g - Elżbieta Wyłuda

      6a - Maria Bielska

      6b - Bożena Urban

      6c - Krzysztofa Jurska

      6d - Paweł Uszyński

      6e - Krystyna Piechocka

      6f - Marzena Murzyn

       

      7a - Agnieszka Podwojska

      7b - Monika Cybulska - Ryciuk

      7c - Agnieszka Maciejeska

       

       

      8a - Edyta Tankiewicz

      8b - Iwona Wysocka

      8c - Joanna Witkowska

      8d - Anna Milewska

       

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Ełku
      • sp3@elk.edu.pl
      • 87 732 60 40
      • Ełk, ul. Grodzieńska 1